Profaj ile etkili mobil reklamcılık çözümleri.

Profaj internetin her yerindeki mobil cihaz kullanıcılarını etkili ve verimli bir şekilde hedeflemenizi sağlar.

Teklif ya da bilgi alın

+90 232 320 00 40

Mobil Reklamcılık Çözümleriyle Müşterinizin Elinin Altında Olun!

Mobil cihazları ile internette gezen kullanıcılara internet reklamları gösterin. Mobil internet siteleri ile onlara rahat ve pratik bir kullanım sağlayın.

web sitesi analizi

Mobil İnternet Sitesi ile müşterilerinizi yakalayın

Profaj internet sitenizi Iphone, Android ve tablet bilgisayarlara uygun hale getirir. Böylece mobil internet kullanan potansiyellere internet sitenizin kullanımını kolaylaştırırsınız. Profaj mobil web sitenizi tasarlarken telefon numaranız, haritanız gibi mobil kullanıcıların ilk olarak ulaşması gereken bilgileri mobil kullanıcıların davranışlarına göre önceliklendirerek tasarlar.

Google AdWords Reklamları

Profaj ile mobil internet kullanıcılarını, Google AdWords’ün konum hedefleme yöntemlerini kullanarak yerel işletme reklamları, Google arama sonuçları, YouTube videoları, Google Görüntülü Reklam Ağı’na dahil olan mobil aplikasyonlarda müşteri potansiyellerinize etkili reklamlar gösterin.

Facebook Reklamları

Facebook reklamları ile belli konumda bulunan ya da belli niteliklerdeki internet kullanıcılarına üstün hedefleme yöntemleri, mobil davranışa uygun reklam kreatifleri ile verimli reklamlar gösterin. Reklamlarınız Facebook üzerinde ve Facebook Reklam Ağı’na dahil olan mobil internet siteleri ile mobil aplikasyonlarda gösterilir.

Instagram Reklamları

Dünya’nın en yaygın fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram üzerinde, video, fotoğraf ve dönen format ( Carousel ) reklam çeşitleri ile hassas hedeflemeli etkili reklamlar

Profaj’ı tanıyın!

Profaj Dijital Reklam Ajansı 1000 üzerindeki müşterisi ile sahip olduğu tüm bilgi ve tecrübe ile işletmenizin dijital reklam çalışmalarının kusursuzluğu için çalışır. Genç ve dinamik ekibi dijital pazarlama ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi eksiksiz yerine getirir.

İnternette Yeni misiniz?

İnternet Reklamları ve Dijital Pazarlamada Profaj ile gereken tüm bilgiye sahip olun. İnternette işinizi büyütmenizi sağlayacak bilgiler, kafanıza takılanlar, merak ettikleriniz, aklınıza gelen ne varsa Profaj’da bunların cevabı hazır.

Dünyaya Açılmak İçin Etkili Pazarlama Kılavuzumuz Yayında

Menü
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this