AdWords Site Bağlantıları

  1. Anasayfa
  2. chevron_right
  3. Blog
  4. chevron_right
  5. AdWords Site Bağlantıları

Adwords Site Bağlantıları

  Site bağlantıları sayesinde reklam metinin altına istenildiği kadar uzantı ekleyip, daha ilgi çekici bir reklam oluşturabilmek mümkündür. Satış potansiyelini arttırabilmenin en iyi yollarından biri olan Adwords site bağlantıları aktif olarak kullanılmaktadır. Telefon ve adres uzantısının yanı sıra site bağlantısı uzantısını kullanmak, ilgi çekici bir reklam görünümüne ulaşabilmeyi sağlar. Adwords site bağlantıları sayesinde sayfalardaki kullanıcı etkileşimini arttırabilmek mümkündür.  Site bağlantıları birçok kullanıcının ilgisini çeken bir reklam etkenidir. Reklamın iç kısmının daha dolu görünmesini sağlar ve kullanıcıların istediklerini bulabilmeye yardımcı olur. Kullanıcının site içerisinde aramak istediğini bulmak yerinde direkt reklam üzerinden tıklayıp hedeflediği sayfayı ziyaret etmesi, site bağlantıları sayesinde mümkün hale gelir.

Adwords Site Bağlantılarını Kullanmanın Avantajları

  Kullanıcıların ilgisini çekmek ve reklamlar arasında daha etkileyici bir görünüme sahip olabilmek, site bağlantılarının sunduğu avantajlar arasında yer alır. Adwords site bağlantıları sayesinde kullanıcıların daha çok siteyi ziyaret edebilmesini sağlamak mümkündür. Adwords site bağlantılarını kullanan Adwords kullanıcıları, daha fazla etkileşim görebilmektedir. Birçok reklam kullanıcısı site bağlantılarını kullanmayı bilmediğinden, bu avantajı kullanabilmek fazlasıyla önemlidir. Bu avantajı kullanan reklam kullanıcılarının daha fazla satış potansiyeline ulaşabilmesi söz konusu haline gelen durumlar arasında yer alıyor. Tüm bunların yanı sıra Adwords site bağlantıları sayesinde sayfalar arasındaki geçişi sağlayabilmek ve site içerisinde daha fazla zaman geçirmeyi sağlayabilmek de mümkündür.

  Kullanıcıların ilgisini çeken sayfaları site bağlantısı olarak reklama eklemek, kullanıcıların reklama tıklayıp siteyi ziyaret etmesini sağlar. Her reklamın içinin dolu görünmesi ve kullanıcıyı tatmin edici bir görünüme sahip olması gerekir. Bunu sağlayabilmenin yollarından birisi ise site bağlantılarını reklam içerisinde kullanmaktır. Profaj olarak, müşterilerimizin reklam çalışmalarında site bağlantılarını kullanarak daha farklı bir reklam görünümüne sahip olmalarına yardımcı olmaktayız. Müşterilerimizin daha fazla reklamdan verim elde etmesini sağlayacak çalışmalarımızdan birisi, site bağlantılarını kullanmamızdır. Site bağlantıları sayesinde kullanıcıların ziyaret etmesini sağlayabilecek sayfaları reklamın içerisinde yerleştirmek, daha yüksek verim  elde edilmesini sağlıyor. Bu sayede müşterilerimiz maliyetleri daha uygun bir düzeye inip, maliyetlere göre yüksek verim elde ediyor.

 

Menü
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this