Yaşasın, Yeni Yıl Geliyor!

  1. Anasayfa
  2. chevron_right
  3. Blog
  4. chevron_right
  5. Yaşasın, Yeni Yıl Geliyor!

Yeni bir başlangıç yapmak her zaman heyecan vericidir. Söz konusu yılbaşı olduğunda ise bu durum daha da heyecanlı bir hal alır. Yepyeni ve uzunca bir yılı karşılamak için yapılan kutlamalara iyi dilekler, lezzetli yemekler, kalabalık sofralar ve anlamlı hediyeler eşlik eder.

Yılbaşı aslında tek bir gün olsa da o güne gelmeden önce uzun bir süreç vardır. Yılbaşının yaklaşmasıyla birlikte, sevdiklerimizi sevindirmek için tatlı bir telaş ve koşuşturmaca başlar çevremizde. Kimimiz tatil planları yapar, kimimiz yılbaşı gecesinin en şık insanı olmak için arayış içine girer, kimimiz ise mutfakta harikalar yaratmak için kolları şimdiden sıvar.  

Neyse ki, geçmiş yıllara göre yılbaşı öncesinde daha az yoruluyor, aradıklarımızı daha kolay ve rahat buluyoruz artık. Dükkan dükkan gezerek en uygun fiyata en şık kıyafeti satın alma devri eskilerde kaldı. Artık istediğimiz her şeyi Google’da arayıp bulabiliyoruz çünkü…  

Türk internet kullanıcılarının, daha önce hiç olmadığı kadar akıllı telefonlarını sanal mağaza vitrinleri gibi kullanmaları, bu görüşümüzün en önemli kanıtı…

Google’da Yılbaşı Aramaları

Google’ın son paylaştığı verilere göre; tüketiciler, gün boyunca yenilikleri takip etmek ve ilham almak için sık sık akıllı telefonlarına bakıyorlar. Üstelik yüzde 50’den fazlası, sadece fikir almak için bile Google’ı bu amaçla kullanıyor. Dahası, akıllı telefondan alışveriş yapan tüketicilerin büyük bir bölümü, yeni markalar ya da ürünleri bu şekilde keşfettiğini belirtiyor.

Bu yüzden markalar da yılbaşı reklam kampanyaları hazırlarken bu verileri dikkate alarak hazırlıklarını şimdiden tamamlamalılar.

Evet, 2019 geliyor… Biz de heyecan ve umutla bekliyoruz o yeni yılı…

Menü
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this