Profaj Bülten / Mayıs

  1. Anasayfa
  2. chevron_right
  3. Uncategorized
  4. chevron_right
  5. Profaj Bülten / Mayıs

Profaj Bülten / Mayıs

    Baharın son demleri ve etkisini göstermeye başlayan yaz mevsimiyle birlikte güzelleşen havalar, bu ay bizleri de olumlu yönde etkiledi. Mayıs ayı Profajgiller için biraz sıcak ama oldukça keyifli geçti! 🙂

Manisa Ticaret Odası Semineri

    23 Mayıs tarihinde Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirdiğimiz seminer ile, dijital pazarlama alanındaki deneyim ve birikimimizi katılımcılar ile paylaştık.

    İşletme sahipleri, çeşitli firmaların pazarlama ve satış sorumlularının katılımıyla gerçekleştirdiğimiz eğitimde; dijital pazarlamanın yurt içi ve yurt dışı pazarlarda işletmelere ne katacağı, Google reklamlarının etkin kullanımı, işletmelere fark katacak yaratıcı pazarlama uygulamaları gibi konulara yer verildi.

    Oldukça keyifli ve verimli geçen eğitimimize katılan bütün misafilerimize ve Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’na teşekkür ederiz.

İlgi Çeken Sosyal Medya Paylaşımları

    Güneşli günlere iyice alıştığımız bu ay, sosyal medya hesaplarımızda da ışıl ışıl ve keyifli çalışmalar hakim oldu…

İnnox Denetim Yeni Web Sitesiyle İnternette

    Finansal konularda ve arge projelerinde destek hizmeti sunan, kendi sektöründe önde gelen markalardan İnnox Denetim için hazırladığımız web sitesi, Mayıs ayında yayına alındı.

    Wordpress altyapısına sahip olan web sitesi masaüstünde ve mobil cihazlarda sorunsuz çalışacak bir şekilde oluşturuldu. Tasarım olarak İnnox Denetim’in kurumsal renklerinin ağırlıklı olduğu web sitesi, iş ortağımızın müşterilerine sağladığı güvenli ve kaliteli hizmeti de en doğru şekilde aktarıyor.

Yeni İş Ortaklarımız

    İşlerini birlikte büyüttüğümüz iş ortaklarımıza, Mayıs ayında da yenileri eklendi. Modern Çağ Koleji sosyal medya hesaplarının yönetimini, İnnox Denetim ve Delta Makara ise yeni web sitelerini bize emanet etti.

    Fidan Burada, Özkırlar Otomotiv, Ünlü Teknik, Okeanos Tercüme, Başak Koleji, Son Çağ Palet, Modern Çağ Koleji ve Onlive Hotel, Mayıs ayında reklam ekibimizle iş ortaklığı kuran markalar oldu. Polimek, Core ve Onlive Hotel ise video çözümleri için bizleri tercih etti.

    Tüm yeni iş ortaklarımıza tekrardan hoş geldiniz diyoruz, umarız ki bu başarılı ve verimli bir ortaklık sonucu işlerinizi hep birlikte büyütürüz.

Yeni Profajgiller

    Profaj ailesi Mayıs ayında da büyümeye ve yenilenmeye devam etti. Sevcan finans bölümümüze, Nilay ise tasarım ekibimize yeni bir enerji getirdi. Aramıza tekrardan hoş geldiniz!

Menu
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this