Profaj Bülten / Şubat

  1. Anasayfa
  2. chevron_right
  3. Blog
  4. chevron_right
  5. Profaj Bülten / Şubat

   Dijital dünyada yaşananlara ek olarak, biraz da Profaj dünyasında yaşanan olaylara tanık olacaksınız. Aylık olarak yayınlayacağımız bu bültende; dumanı üstünde tüten yeni işlerimizi, sosyal mecralar için ürettiğimiz en yaratıcı çalışmaları, yeni iş ortaklarımızı ve Profajgiller hakkındaki son gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.

 

İnternet Akademisi Katılımcılarıyla Buluştu!

    Ekibimizin dijital pazarlama alanındaki bilgi ve deneyimlerini aktarmak için hayata geçirdiği İnternet Akademisi, şubat ayında ilk katılımcılarını ağırladı. Eğitim takvimimize bağlı olarak toplam üç seansta;

  • Arama Ağı Reklamcılığı,
  • Görüntülü Reklam ve Youtube Reklamcılığı,
  • Facebook ve Instagram Reklamları

konularında eğitimler gerçekleştirildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

     Siz de dijital pazarlama alanında kariyer yapmak ya da işinizi dijital alanda büyütmek istiyorsanız, devam etmekte olan eğitimler hakkında ‘www.internetakademisi.comadresinden bilgi alabilirsiniz.

 

Videolar İçin Yeni Çözüm: Dividyo

    Ajansımızın, video çözümleri için başlattığı yeni oluşum Dividyo, şubat ayında aktif çalışmalara başlıyor. Hem yurt içi hem de yurt dışındaki; reklam, tanıtım filmi, Youtube reklamları gibi video ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılayan Dividyo, ajansımızın dijital pazarlama alanındaki tecrübesini videolara aktarıyor.

    Dividyo hakkında daha fazla bilgi almak ve işinizi büyütecek video seçeneklerini görmek için ‘www.dividyo.com/tr’ adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Youtube Digital Gurus Programı

    Google’nin video reklamcılık konusunda başlattığı, toplamda on iki ay sürecek olan Youtube Digital Gurus Programı’nın ilk buluşması şubat ayı içerisinde İstanbul’da gerçekleşti. İstanbul dışından davet edilen tek ajans olarak yer aldığımız buluşmada, video reklamları konusundaki bilgilerimize yenilerini ekleyerek İzmir’e döndük.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlgi Çeken Sosyal Medya Paylaşımları

    Şubat ayı hem özel günlerle hem de kışın bitişiyle birlikte, sosyal medya paylaşımlarımızda da oldukça renkli ve eğlenceli geçti.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Aşk dolu bir gün! ❤ Sevgililer Gününüz kutlu olsun.

Vena Jeans (@venajeans)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

Vitello Garden’in 2019 Koleksiyonu Sayfalara Döküldü

    Tasarım ekibimizin yetenekli ellerinden çıkan Vitello Garden’ın 2019 Koleksiyon Kataloğu, şubat ayı içerisinde tamamlanarak baskıdan çıktı. Yoğun emek sarf edilen ancak ortaya çıkan sonuçla birlikte bütün yorgunlukların geçtiği katalog, yakında Vitello Garden’in showroomunda yerini alacak.

 

Yeni İş Ortaklarımız

    Ekonomik zorluklara rağmen, aramıza katılan yeni iş ortaklarımızla şubat ayında da büyümeye hız kesmeden devam ettik. Bu ay içinde, işlerini Google Reklamları yönetimimizle büyütmeye karar veren yeni ortaklarımız; Küçük Şeyler Anaokulu, Katia & Bony, Biomini, Farmasi, Battaniye.com.tr, Volt Elektrik, Kidolina ve Autoclub oldu.

    Şubat ayında; Küçük Şeyler Anaokulu, Orion Medya, Hisar Kahve, Serter Mobilya, Evdex ve Chekich gibi önemli firmalar, ihtiyaçları olan video çözümleri için bizi tercih etti. Yaptıkları güzel işlerin sanal ortamda da güzel görünmesini isteyen Euphoria Hotel, Hisar Kahve ve Roxy Hotel yeni web sitelerinin tasarım sürecini; Battaniye.com.tr ve Volt Elektrik de sosyal medyalarının içerik ve yönetimini bize emanet etti.

    Tüm yeni iş ortaklarımıza tekrardan hoşgeldin diyoruz. Umarız ki bu süreçte işlerinizi hep birlikte, başarıyla büyütürüz.

 

Yeni Profajgiller

    Şubat ayında sadece işlerimiz değil, ekibimiz de büyümeye devam etti. Seniha video ekibine, Coşkun da tasarım ekibine katılarak bu ayın yeni Profajgilleri oldular. Aramıza tekrar hoşgeldiniz!

Menu
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this