Profaj Webinar Serisi

  1. Anasayfa
  2. chevron_right
  3. Blog
  4. chevron_right
  5. Profaj Webinar Serisi

Tüm dünyayı etkileyen bir süreç olan koronavirüs pandemisinin paniği insanlar için yavaş yavaş sona eriyor. Tedbir almayı bırakmadan işletmeler de yeni normale alışmaya çalışıyor. Pandemi sürecinin ülkemizde yeni başladığı günlerde çabucak bugünü anlamaya ve analiz etmeye çalıştık. Bugüne baktığımızda da olağanüstü bir panik havasının ve bilinmezliğin içerisinde işletmelerin ilk yapmaları gereken şeyin müşterilerinin yanında olduğunu göstermeleri gerektiğini anladık. Böylelikle pandemi sürecinin başından yeni bir dönem olan yeni normale geçiş sürecine kadar müşterilerimizin yanında olarak onlara zor günlerde işletmelerini nasıl yönetmeleri gerektiğini aktarmak için webinar serimizi canlı yayınlar şeklinde gerçekleştirdik.

22 Nisan’dan 25 Haziran’a kadar gerçekleştirdiğimiz webinar serimizde Zor Zamanlarda İş Büyütmek gibi asli bir konudan Dikkat Çeken Kreatifler, Reklam Görselleri, Satış ve İmaj Sağlayan Banner Örnekleri gibi spesifik konulara kadar değindik.

Webinar serimizde;

  • İletişimin unutulan unsurlarından kriz yönetimi,
  • Dijitalin getirileri ve dijitalde işletmeler neler yapabilir,
  • Dijital dönüşümün işletmelere nasıl uygulanacağı,
  • Benzeri görülmemiş, olağanüstü durumlar sonrası işletmenizi nasıl yönlendirmeniz gerekir gibi pek çok konuya değindik.

Biz de bu süreç sonunda webinar serisi ile birlikte katılımcılardan olumlu dönüşler alarak değer yaratmaktan mutluluk duyduk. Canlı yayının etkileşimli yapısı sayesinde aktif bir iletişim kurabildik. Böylelikle yeni insanlar ve yeni bakış açıları, yeni fikirler ile tanışma fırsatı elde ettik.

Sonuna geldiğimiz bu Webinar serimize istinaden tüm katılımcılarımıza katılım belgelerini takdim ettik.

Zor günlerde müşterilerimizin yanında olmaya çalışırken iştirakleriyle bizimle birlikte olan tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz.

Menü