İnternet Reklam ve Dijital Pazarlama Stratejileri

Profaj ile doğru zamanda, doğru kişilere, doğru mesajla ve doğru bütçe ile reklam gösterin!

Teklif ya da bilgi alın

+90 232 320 00 40

Doğru Zaman, Doğru Kişiler, Doğru Mesaj

Profaj işletmenize en doğru dijital pazarlama stratejisini sunmak için arama trendlerini ve hedef kitlenizi detaylıca inceler. Böylece İşletmenizin potansiyel müşterilerine doğru zamanda ve doğru mesajla internet reklam ıgösterimini sağlarken beklediğiniz etkiyi almanızı sağlayacak dijital pazarlama bütçesini de belirlemenize de yardımcı olur.

DİJİTAL PAZARLAMA STRATEJİLERİ İÇİN

KULLANDIĞIMIZ 4 YÖNTEM

Arama Trendleri

Sezonsal Eğilimler

Global Market Finder

Kitle Analizi

Arama Trendleri ile Neyin Arandığını Bulun!

Profaj ürün ve hizmetleriniz ile ilgili neyin ne zaman ne kadar arandığını belirlemenize ve reklam stratejilerinde bunu etkili bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Profaj Google aramalarında anahtar kelimelerin aranma hacimlerini belirleyerek doğru internet reklam bütçesini belirlemenize ve dijital pazarlama stratejinizde bunu kullanmanıza da olanak sağlar.

Google Görüntülü Reklamlar ile Yüksek Etki Yaratın!

Dijital pazarlama için en güçlü silahlardan biri Google Görüntülü Reklam ağı ile ürün ve hizmetlerinizi son dönem içinde aramış, hala ürün ve hizmetleriniz ile ilgili arama yapan, araştıran, internet üzerinden yorum ve bilgi okuyan, video izleyen internet kullanıcıları ile ürün ve hizmetlerinizi satın alma ihtimali olan hedef kitlelere reklam gösterin.

Facebook Reklamları ile Hedefli Sonuç Elde Edin!

Facebook reklamları ile ürün ve hizmetlerinizi satın alma potansiyeli olan kullanıcılara ve rakiplerinize ya da belli konulara ilgi duyan kullanıcıları dijital pazarlama kurgunuzda hedefleyerek o kullanıcılara internet reklamlarınızı gösterin. Facebook Carousel reklamları ile Facebook sayfalarını müşteri adaylarınız için ürün kataloğuna çevirin.

Dinamik Yeniden Pazarlama ile Satışa Yönlendirin!

Profaj Google, Facebook, Criteo gibi yeniden pazarlama yöntemleri ile internet sitenizdeki belli ürün ve hizmetlerin olduğu sayfaları ziyaret etmiş kullanıcılara bu ürün ve bu ürünlerdeki fırsatları hatırlatan reklamları Hürriyet, Milliyet, Sözcü gibi haber sitelerinde, portallerde ve mobil aplikasyonlar içinde göstererek satış yapma ihtimalinizi arttırır.

Profaj’ı tanıyın!

Profaj Dijital Reklam Ajansı 1000 üzerindeki müşterisi ile sahip olduğu tüm bilgi ve tecrübe ile işletmenizin dijital reklam çalışmalarının kusursuzluğu için çalışır. Genç ve dinamik ekibi dijital pazarlama ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi eksiksiz yerine getirir.

İnternette Yeni misiniz?

İnternet Reklamları ve Dijital Pazarlamada Profaj ile gereken tüm bilgiye sahip olun. İnternette işinizi büyütmenizi sağlayacak bilgiler, kafanıza takılanlar, merak ettikleriniz, aklınıza gelen ne varsa Profaj’da bunların cevabı hazır.

Dünyaya Açılmak İçin Etkili Pazarlama Kılavuzumuz Yayında

Menü
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this