Web Tasarımı

Profaj web tasarımı çözümleri ile SEO ve mobil uyumlu web sitesine sahip olun.

Profaj web tasarımı konusunda İzmir, İstanbul başta olmak üzere Türkiye’den ve Dünya’dan yüzlerce müşteri referansına sahiptir.

  Teklif ya da bilgi alın

  +90 232 320 00 40

  Yeni ve modern tasarımlı internet siteleri ile internetten aldığınız payı arttırın.

  Profaj işletmeniz için tablet ve mobil cihaz uyumlu, sade, şık tasarımlı, hızlı, içerik yönetim panelli, seo altyapısına sahip internet siteleri hazırlar.

  web tasarımı, dijital pazarlama, sosyal medya reklamları, sosyal medya tasarımı, google görüntülü reklamlar, instagram reklamları

  WEB SİTESİ TASARIMI HİZMETLERİ İLE

  İNTERNET SÜREÇLERİNİ TAMAMLARIZ!

  color_lens

  Tasarım

  İşinize ve kurumsal kimliğinize uygun sade ve şık tasarımlar hazırlarız.

  code

  Kodlama

  Web sitelerini SEO uyumlu olarak responsive görünümde kodlarız.

  create

  İçerik Girişi

  Tüm sayfaların içerik girişini SEO’ya ve dijital pazarlama kampanyalarınıza uyumlu olarak yaparız.

  Mobil Uyumlu

  Profaj, işletmenizin internet sitesini bütün mobil ve masaüstü cihazlardan mükemmel şekilde görünecek şekilde mobil uyumlu olarak hazırlar. Web sayfanızın tasarımını yaparken önemli ve müşterileriniz mobilken erişmesi gereken bilgileri mobil görünümünde tekrar düzenler. İnternet siteniz cep telefonundan, tableten ve masaüstü cihazlardan kolaylıkla erişilir.

  Responsive teknolojisi olarak adlandırılan internet sitelerinde mobil uyumluluk sayesinde web sitenize mobilden giriş yapan ziyaretçiler aradıklarını çok kısa sürede bulsun.

  Arama Motorlarına Uyumlu

  Profaj işletmenizin internet sitesini Google ve diğer arama motorlarının göz önüne aldığı kriterlere dikkat ederek hazırlar ve gelişmiş seo teknikleri işletmenizin Google’Da bulunmasını ve üst sırada çıkmasını kolaylaştırır.

  Yönetim Paneli

  Profaj’ın hazırladığı internet sitelerindeki gelişmiş ve sade kontrol paneli ile internet sitenizdeki içeriği kolayca değiştirin ve internet sitenizi hızlı bir şekilde güncelleyin. Profaj internet sitelerideki yönetim paneli, haber ve görsel gibi bilgi girişlerinizi yapmanızı sağlarken varolan içeriği kolay ve hızlı şekilde değiştirmenizi de sağlar.

  Profaj internet sitelerinde sunduğu yönetim paneli sayesinde bilgi güncellemenin yanı sıra onlarca parametre ve seçenek arasından hızlı bir şekilde web sitesi görünümünde değişiklik yapmanızı sağlar.

  WordPress Altyapısı

  Profaj internet sitelerinin neredeyse tamamında dünyanın en fazla tercih edilen ve en yaygın içerik yönetim sistemi WordPress’i kullanır ve internet sitelerini WordPress teknolojisi üzerine inşa eder. WordPress binlerce eklenti ve binlerce tema desteği sayesinde tasarıma ve yazılıma para harcamadan ihtiyacınızı karşılayacak çözümleri elde etmenizi sağlar.

  WordPress gelişmiş teknolojisi ve sadeleştirilmiş yapısı sayesinde de Google arama motorunda internet siteniz için avantajlı bir konum elde etmenize yardımcı olur.

  WEB TASARIM PROJELERİMİZ

  Deneyimli ekibimiz ile binlerce internet sitesinin web tasarımını yaptık, yazılım ve içerik desteğini sağladık ve yayına aldık.

  Wessen Website Tasarımı

  Tolkar Website Tasarımı

  N’Food Website Tasarımı

  Sonçağ Website Tasarımı

  Güleryüz Group Website Tasarımı

  Ebrar Plastik Website Tasarımı

  Web Tasarımında Detayları Bize Bırakın!

  Grafik ve yazılım ekibimiz entegre bir şekilde çalışır. Web sitesi tasarımından içerik hazırlamaya ve kodlamaya kadar sorunsuz bir süreci yönetir.

  web tasarımı

  Deneyim

  Profaj binlerce web sitesi deneyimi ile işinizi anlar ve size uygun web tasarım çözümleri sunar.

  Kodlama ve Tasarım

  Profaj aynı çatı altında kodlama ve tasarım desteği sunar.

  Teknoloji ve İnnovasyon

  Profaj en güncel teknolojik ekipman ve yazılımları kullanır. web tasarımındaki yenilikleri takip eder ve markanız için başarılı bir şekilde uygular.

  Profaj’ı tanıyın!

  Profaj Dijital Reklam Ajansı 1000 üzerindeki müşterisi ile sahip olduğu tüm bilgi ve tecrübe ile işletmenizin dijital reklam çalışmalarının kusursuzluğu için çalışır. Genç ve dinamik ekibi dijital pazarlama ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi eksiksiz yerine getirir.

  İnternette Yeni misiniz?

  İnternet Reklamları ve Dijital Pazarlamada Profaj ile gereken tüm bilgiye sahip olun. İnternette işinizi büyütmenizi sağlayacak bilgiler, kafanıza takılanlar, merak ettikleriniz, aklınıza gelen ne varsa Profaj’da bunların cevabı hazır.

  Ramazan Dönemi Pazarlama Fırsatları Kılavuzumuz Yayında!

  Menü