Google Görüntülü Reklamlar

Google’ın anlaşmalı olduğu milyonlarca sitede etkili bir şekilde reklam verin.

  Teklif ya da bilgi alın

  +90 232 320 00 40

  Google Görüntülü Reklam Ağı internet kullanıcıların neredeyse tamamına erişiyor.

  Profaj ile işletmenizin reklamlarını Google görüntülü reklam ağında (YouTube’da ve milyonlarca internet sitesinde) gösterin.Hedef kitleniz internettte nerede olurlarsa olsunlar internette araştırma yaparken karşılarına çıkın. İnternet sitenizin trafiğini ve marka bilinirliğinizi arttırın.

  web tasarımı, dijital pazarlama, sosyal medya reklamları, sosyal medya tasarımı, google görüntülü reklamlar, instagram reklamları

  GOOGLE GÖRÜNTÜLÜ REKLAM AĞI İLE

  TÜM HEDEF KİTLENİZE EKSİKSİZ ULAŞIRIZ!

  Hedefleme

  Markanızın hedef kitlesini segmente eder ve internet üzerinde hassas şekilde hedefleriz.

  Tasarım

  Markanızın renklerine, pazarlama önceliklerine göre banner ve video reklamlar hazırlarız.

  Yayınlama

  Sizi pazarlama hedeflerinize ulaştırmak için milyonlarca internet sitesinde reklamınızı yayınlarız.

  Google AdWords Görüntülü Reklam Ağı

  Google AdWords Görüntülü reklam ağı sadece Türkiye’de on binlerce internet sitesinde, YouTube’da ve Gmail’de reklam vermenizi sağlar. On binlerce internet sitesinde kısa sürede milyonlarca gösterim alabilir ve marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Ayrıca Google AdWords görüntülü reklamların sağladığı geniş erişim ile Türkiye’nin online nüfusunun %98’ine erişebilir ve onlar internette gezinirken dijital reklamlarınızı gösterebilirsiniz. Dijital reklam ajans hizmetinin bir parçası olarak reklamlarınızın Profaj ile en verimli şekilde yayınlanmasını sağlayabilirsiniz

  Google Görüntülü Reklam Ağı ile Gelişmiş Hedefleme

  Kimlerin reklamınızı göreceğine siz karar verin.

  Anahtar Kelime ya da konu

  İnternetin her yerinde içinde seçtiğiniz anahtar kelimeler geçen siteleri ya da belli konulardaki sayfaları seçebilirsiniz.

  Demografi

  Reklamları yaş, cinsiyet ve ebeveyn olma durumlarına göre hedefleyebilirsiniz. Yani 30 yaş üstü annelerin göreceği bir hedefleme mümkün.

  İlgi Alanı ya da Yeniden Pazarlama

  Belli ürün ve hizmetler ile ilgilenmiş kullanıcıları, geçmiş davranışlarına göre ya da sitenize zaten gelmiş kullanıcıları hedefleyebilirsiniz.

  İnternet Siteleri

  Google görüntülü reklam ağı ile geleneksel medya satınalmaya göre 5’te 1 e kadar uygun fiyatla reklam verebilir ve daha fazla erişim alabilirsiniz.

  Geniş ve Esnek Erişim

  Markanızı büyütmek için geniş bir kitle erişimi sağlayan Google Görüntülü Reklam Ağı sayesinde hedef kitlenizin özelliklerine en fazla uyan internet kullanıcısı profilini belirleyerek onlara reklam gösterebilirsiniz. Profaj Google AdWords Görüntülü Reklamlarının sağladığı gelişmiş hedefleme yöntemleri sayesinde bir web sitesinin içeriğine, konusuna, kategorisine göre hedefleme imkanı sağlarken, internet kullanıcılarının ilgi alanlarına, cinsiyetine ve daha önce internet sitenizi ziyaret etmiş olup olmamasına göre hedefleme ve onlara dijital reklamlarınızı gösterme imkanı sağlar.

  Ziyaretçi Sayısını ve Marka Bilinirliğinizi Arttırın.

  Google AdWords Görüntülü Reklam Ağı bünyesinde onbinlerce internet sitesini barındırır. Google Görüntülü Reklam Ağı’nın bu denli büyük olması size markanız için düşük bütçeler ile kısa zamanda milyonlarca gösterim alabilmenizi ve marka bilinirliğinizi kısa zamanda akılda kalıcı şekilde güçlendirmenizi sağlar.

  Pazarlama Amaçlarınıza Göre Hamle Yapın.

  Marka amacınıza göre sadece reklamlarınız tıklandığında ya da gösterim aldığında ödeme yapın. Böylece reklamlarınızın işe yaradığına emin olarak ödeme yaparsınız. Ayrıca Profaj dönüşüm miktarlarına ve oranlarına göre web sitelerindeki reklam gösterimlerinin ya da tıklanmalarının tekliflerini optimize ederek Google AdWords maliyetlerinizin en verimli bir şekilde yayınlanmasını edilmesini sağlar.

  GOOGLE REKLAM PROJELERİMİZ

  Google premier sertifikalı iş ortağı olarak Google Ads Sertifikalı ekibimiz ile binlerce reklam kampanyasını başarı ile yönettik.

  Hemen Hallederim Dijital Reklamlar

  Enriko Aliberti Markası Dijital Reklamlar

  Ekin Koleji Markası Dijital Reklamlar

  Avcılar Exclusive Dijital Reklamlar

  Koko Patik Dijital Reklamlar

  Volt Elektrik Motorları Dijital Reklamlar

  Google Reklamlarında Detayları Bize Bırakın!

  İşletmenizin Google Reklamlarını Profaj danışmanlığı ile yönetin.
  Profaj işletemeniz için en etkili ve verimli reklam kanallarını kullanmaya odaklanır ve Google reklam performansını düzenli olarak sizin için ölçer.

  arama motoru reklamları, facebook reklamları, linkedin reklamları

  Sertifika ve Bilgi

  Google Ads Sertifikalı ekibimiz yüzlerce müşteri hesabı deneyimine sahiptir.

  Google Premier Partner

  Profaj Google Premier Sertifikalı İş Ortağıdır

  Şeffaflık

  Profaj tüm reklam hesaplarını müşterilerin kendi reklam hesapları üzerinden yönetir.

  Profaj’ı tanıyın!

  Profaj Dijital Reklam Ajansı 1000 üzerindeki müşterisi ile sahip olduğu tüm bilgi ve tecrübe ile işletmenizin dijital reklam çalışmalarının kusursuzluğu için çalışır. Genç ve dinamik ekibi dijital pazarlama ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi eksiksiz yerine getirir.

  İnternette Yeni misiniz?

  İnternet Reklamları ve Dijital Pazarlamada Profaj ile gereken tüm bilgiye sahip olun. İnternette işinizi büyütmenizi sağlayacak bilgiler, kafanıza takılanlar, merak ettikleriniz, aklınıza gelen ne varsa Profaj’da bunların cevabı hazır.

  Ramazan Dönemi Pazarlama Fırsatları Kılavuzumuz Yayında!

  Menü