Kurumsal Kimlik Tasarımı

Profaj’ın kurumsal kimlik tasarımı hizmeti ile markanıza yeni bir görünüm verin!

  Teklif ya da bilgi alın

  +90 232 320 00 40

  Profaj ile markanıza yeni bir görünüm verin

  Logodan başlayarak kartvizit, antetli kağıt, zarf, dosya, kalem, bloknot, etiket tasarımları, hatta markanıza özel kahve fincanları ya da ürün ambalajları…

  İşletmeniz için gereken tüm pazarlama materyallerinin tek ihtiyacı, belki de kurumsal kimliğiniz için yeni ve yaratıcı bir başlangıç yapmakta. Firmanıza özel kurumsal kimlik paketi, Profaj’da!

  kurumsal kimlik tasarımı

  İŞİNİZDEKİ EKSİK PARÇALARI TAMAMLAMAYA

  KURUMSAL KİMLİĞİNİZDEN BAŞLAYIN

  Logo

  Profaj’ın yaratıcı ekibi, yeni logonuzu oluşturmaya hazır.

  Baskı

  Hedef kitlenize baskılı projelerle ulaşmak istediğinizde, Profaj hizmetinizde.

  Sunum Dosyaları

  Satış, Pazarlama ve IK departmanları için şirketinizin yansıması sunum dosyaları

  Markanız görünsün

  Bir markanın ya da işletmenin dışarıdan görünen yüzüne “kurumsal kimlik” denir. Kurumun bu yüzünü oluşturmak için yapılan çalışmalar ise “kurumsal kimlik çalışması” olarak adlandırılır. Kurumsal kimlik oluşturulurken marka ya da işletme, bir bütün olarak ele alınır.

  Geleceği düşünün

  İşletmenin ya da markanın isminden ve logosundan başlayarak, onu temsil edecek tüm görseller, Profaj’da büyük bir özenle hazırlanır. Çünkü bu kimlik, uzun solukludur. Uzun bir süre değiştirilmeden kullanılmalıdır.

  Yerinizi alın

  Kurumsal kimlik, globalleşen dünyada markanızı ya da işletmenizi daha güçlü bir hale getirir Hedef kitleniz üzerinde, sağlam bir imajınızın olması ve sizinle aidiyet kurulması açısından son derece önemlidir. Kurumsal kimliğe, bir anlamda da markanızın imzası diyebiliriz.

  Yeni Bir Kurumsal Kimlik İçin Detayları Bize Bırakın!

  Metin yazarlarımız, tasarım ekibimiz ile birlikte sizin için harika fikirler üretmeye başlasın.

  kurumsal kimlik tasarımı

  Deneyim ve Uzmanlık

  Profaj 2004 yılından beri binlerce pazarlama projesi ve yüzlerce marka deneyimi.

  İhtiyacınız olan herşey

  Metin, logo, renkler, antetli kağıt… işiniz için ne lazımsa

  Baskı

  Profaj tüm kurumsal kimlik malzemelerini son kontrolü yapılmış ve baskıya hazır şekilde teslim eder. İsterseniz sizin için baskı ve matbaayı da organize eder.

  Profaj’ı tanıyın!

  Profaj Dijital Reklam Ajansı 1000 üzerindeki müşterisi ile sahip olduğu tüm bilgi ve tecrübe ile işletmenizin dijital reklam çalışmalarının kusursuzluğu için çalışır. Genç ve dinamik ekibi dijital pazarlama ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi eksiksiz yerine getirir.

  İnternette Yeni misiniz?

  İnternet Reklamları ve Dijital Pazarlamada Profaj ile gereken tüm bilgiye sahip olun. İnternette işinizi büyütmenizi sağlayacak bilgiler, kafanıza takılanlar, merak ettikleriniz, aklınıza gelen ne varsa Profaj’da bunların cevabı hazır.

  Ramazan Dönemi Pazarlama Fırsatları Kılavuzumuz Yayında!

  Menü