Google Yeniden Pazarlama Reklamları

İnternet sitenizi ziyaret etmiş ya da uygulamanızı kullanmış kişilere tekrar reklam gösterin.

Teklif ya da bilgi alın

+90 232 320 00 40

Müşterileriniz bir ürün ararken onlarca web sitesini geziyor.

İnternet sitenizi ziyaret etmiş kullanıcılar internette gezinirken reklamlarınızı gösterin ve kendinizi onlara hatırlatın. Böylece marka bilinirliğinizi ve satış ihtimalini arttırın.

google yeniden pazarlama reklamları

GOOGLE YENİDEN PAZARLAMA REKLAMLARINI

EKSİKSİZ KURGULARIZ!

Google Tag Manager

Google yeniden pazarlama için gerekli tag manager kurulumunu hızlıca yaparız.

Segmentasyon

İnternet sitenizi ziyaret eden kullanıcıları davranışlarına göre segmente ederiz.

Reklam Yayını

Hedef kitlenize internet sitenizde ziyaret ettikleri sayfaya göre özelleşmiş reklam gösteririz.

NEDİR

Google AdWords Yeniden Pazarlama ile yeni satış fırsatları yakalayın.

Yeniden pazarlama reklamları internet sitenize giriş yapmış ve satın alma yapmadan çıkmış müşteri adaylarınıza satış fırsatı yakalamak için reklam göstermenize veya belli ürün ile ilgili araştırma yapan ve sitenizi gezen kullanıcıya ilgilendiği ürün ya da tamamlayıcı ürünler ile ilgili fırsatları duyurmanızı sağlar.
Nasıl Çalışır

Müşteri potansiyeli sitenize gelir. İnternet sitenizde ilgilendiği ürün ve hizmetleri gezer.

Yeniden Pazarlama teknolojisi kullanıcının bilgisayarına tanımlama çerezi bırakır. Kullanıcı siteyi terk eder.

Kullanıcı internette gezindiği yerde Google AdWords yeniden pazarlama teknolojisi ile hedeflenerek ona özel sunulan reklamlar ile daha sık karşılaşır.

Yöntemler

Google AdWords ile Yeniden Pazarlama Yöntemleri

  • Standart yeniden pazarlama: Geçmişteki ziyaretçileriniz Görüntülü Reklam Ağı web sitelerinde ve uygulamalarda gezindikleri sırada onlara reklam gösterin.
  • Dinamik yeniden pazarlama: Kullanıcıların web sitenizde görüntüledikleri ürün ve hizmetleri reklamlar göstererek mükemmel sonuçlar elde edin.
  • Mobil uygulamalar için yeniden pazarlama: Daha önce mobil uygulamanızı kullanmış kullanıcılara başka mobil uygulamalar kullandıkları sırada reklam gösterin.
  • Arama Ağı reklamlarına yönelik yeniden pazarlama listeleri: Geçmişteki ziyaretçilerinize web sitenizden ayrıldıktan sonra yaptıkları yeni Google aramalarında reklam gösterin.
  • Video yeniden pazarlama: Videolarınızla veya YouTube kanalınızla etkileşime girenlere YouTube’a ve Görüntülü Reklam Ağı videolarına, web sitelerine ve uygulamalarına göz attıkları sırada reklam gösterin.
  • E-posta listesiyle yeniden pazarlama: Müşteri Eşleştirme özelliği sayesinde müşterilerinizin e-posta adreslerinden oluşan bir listeye Google Arama, YouTube veya Gmail’de oturum açtığında reklam gösterebilirsiniz.

Kullanıcılara Satın Alma Olasılıklarının En Yüksek Olduğu Sırada Erişin

Kullanıcılar işletmenizle bir kere etkileşime girdikten sonra onlara erişebilirsiniz. Bu iletişim ürününüzü aradıkları, diğer web sitelerini ziyaret ettikleri ve diğer mobil uygulamaları kullandıkları sırada kurulabilir. AdWords yeniden pazarlama, müşterilerinizi, en çok ilgilendikleri sırada web sitenize ve uygulamanıza çekmek için uygun temas noktalarını sağlar.

Reklam Hedeflerinize Göre Uyarlanmış Listeler

Yeniden pazarlama listelerinizi, belirli reklam hedefleri doğrultusunda özelleştirin. Örneğin, bir alışveriş sepeti oluşturan ancak işlem gerçekleştirmeyen kullanıcılara reklam göstermek için “Alışveriş sepetini terk edenler” listesi oluşturabilirsiniz.

Büyük Ölçekli Erişim

Yeniden pazarlama listenizde bulunan kullanıcılara, Google aramayı kullanmalarının ardından ve Google Görüntülü Reklam Ağı’nın parçası olan 2 milyonun üzerinde web sitesi ve mobil uygulamada gezindikleri sırada ulaşabilirsiniz.

Verimli Fiyatlandırma

Hedef EBM ve ROAS gibi otomatik teklif stratejileri ile yüksek performanslı yeniden pazarlama kampanyaları oluşturabilirsiniz. Gerçek zamanlı teklif verme yöntemi, reklamınızı görüntüleyen kullanıcı için optimum teklifi hesaplayarak, reklam açık artırmasını mümkün olan en iyi fiyatla kazanmanıza yardımcı olur. Google’ın açık artırmasını kullanmak için hiçbir ek ödeme yapmanız gerekmez.

GOOGLE REKLAM PROJELERİMİZ

Google premier sertifikalı iş ortağı olarak Google Ads Sertifikalı ekibimiz ile binlerce reklam kampanyasını başarı ile yönettik.

Avcılar Exclusive Dijital Reklamlar

Koko Patik Dijital Reklamlar

Volt Elektrik Motorları Dijital Reklamlar

On’live Deluxe Hotel Dijital Reklamlar

Park Bornova İzmir Facebook Reklamları

Park Bornova İzmir YouTube ve Facebook Video Reklamları

Google Reklamlarında Detayları Bize Bırakın!

İşletmenizin Google Reklamlarını Profaj danışmanlığı ile yönetin.
Profaj işletemeniz için en etkili ve verimli reklam kanallarını kullanmaya odaklanır ve Google reklam performansını düzenli olarak sizin için ölçer.

arama motoru reklamları, facebook reklamları, linkedin reklamları

Sertifika ve Bilgi

Google Ads Sertifikalı ekibimiz yüzlerce müşteri hesabı deneyimine sahiptir.

Google Premier Partner

Profaj Google Premier Sertifikalı İş Ortağıdır.

Şeffaflık

Profaj tüm reklam hesaplarını müşterilerin kendi reklam hesapları üzerinden yönetir.

Profaj’ı tanıyın!

Profaj Dijital Reklam Ajansı 1000 üzerindeki müşterisi ile sahip olduğu tüm bilgi ve tecrübe ile işletmenizin dijital reklam çalışmalarının kusursuzluğu için çalışır. Genç ve dinamik ekibi dijital pazarlama ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi eksiksiz yerine getirir.

İnternette Yeni misiniz?

İnternet Reklamları ve Dijital Pazarlamada Profaj ile gereken tüm bilgiye sahip olun. İnternette işinizi büyütmenizi sağlayacak bilgiler, kafanıza takılanlar, merak ettikleriniz, aklınıza gelen ne varsa Profaj’da bunların cevabı hazır.

Dünyaya Açılmak İçin Etkili Pazarlama Kılavuzumuz Yayında

Menü
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this