Konsept ve Fikir Geliştirme

Profaj ile etkileyici slogan ve konseptlere sahip olun!

  Teklif ya da bilgi alın

  +90 232 320 00 40

  Profaj’da uçuşan fikirler

  İyi bir fikir, iyi kurgulanmış bir yaratıcı strateji ile başlar. Markanızın ya da işletmenizin hedefleri ve elbette çok kanallı pazarlama stratejileri doğrultusunda, bugünden başlayarak gelecekte nerede olmak istediğinizi kendi içimizde ya da sizinle tartışır ve bu konumlandırmaya göre işe başlarız. İster dijital pazarlama olsun. İster TV ya da billboard reklamları….

  konsept ve fikir geliştirme

  İŞİNİZDEKİ EKSİK PARÇALARI TAMAMLAMAK İÇİN

  BİZİM İYİ BİR FİKRİMİZ VAR

  Erişim

  Markanızı duyuracak ya da hatırlatacak reklam metinleri ve sloganlar

  Etkileşim

  Müşteri potansiyellerinizi harekete geçiren ve dikkatini çeken metinler

  Sonuç

  Sattıran ya da daha fazla potansiyel getiren reklam metinleri

  Sınırsız yaratıcılık

  Bazen bir fotoğraf, bazen bir renk, bazen de sadece bir sözcüktür bize yol gösteren. Bu temel üzerinde uçmaya, üretmeye başlarız. Çok sayıda alternatifle zengin bir yol haritası çıkarır, kendimizi sınırlamayız.

  Etkili sloganlar

  Yaratıcı strateji üzerinde hemfikir olduktan sonra, gerisi çorap söküğü gibi gelir bizim için. Belirlediğimiz konsepti en iyi şekilde yansıtan sloganlar ardı ardına çıkar kalemimizden. En iyisini seçer ve tüm konsepti, bu slogan üzerinde inşa ederiz.

  Yola çıkış

  Ana slogandan sonra onu besleyen yan sloganlar ve alt başlıklarla metin kurgusunu tamamlarız. Sırada bu metin kurgusunu “ayağa kaldıracak” görseller vardır. Arşivlerde bulamazsak ya da içimize sinmezse eğer, kendimiz çekeriz konsept fotoğraflarını. Ve yoluma devam ederiz.

  Hedefe varış

  Sonuçta benzersiz, özgün ve yaratıcı tasarımlarla karşınıza çıkarız. Yola çıkarken belirlediğimiz hedefler ve mecralar doğrultusunda, yaratıcı fikrimizi sizinle paylaşır ve hedef kitlenize ulaşırız.

  Konsept birliği

  Bu fikir bazen bir film olur, bazen katalog ya da broşür gibi baskılı bir proje, bazen de bir gazete ilanı ya da açık hava kampanyası… Bu mecralara, kendi iç dinamiklerini de gözeterek dijital reklam bannerlarını ve sosyal medya içeriklerini de ekleyin. Bizim için farketmez. Çünkü hepsinin çıkış noktası, önce fikirdir.

  İyi bir fikir, iyi geliştirilmiş bir konsept; tüm mecralara uygulanabilen ve böylece hedefe ulaşabilen fikirdir. Akılda kalıcı lansman kampanyalarının, markaya hayat veren etkili sloganların tüm sırrı, işte budur.

  Yeni Bir Marka Fikri İçin Detayları Bize Bırakın!

  Metin yazarlarımız, tasarım ekibimiz ile birlikte sizin için harika fikirler üretmeye başlasın.

  konsept ve fikir geliştirme

  Deneyim ve Uzmanlık

  Profaj 2004 yılından beri binlerce pazarlama projesi ve yüzlerce marka deneyimi.

  Çok Kanallı Pazarlama Projeleri

  Metinler Dijital pazarlama, TV, Billboard, gazete ya da dergi reklamları için uyarlanır.

  Sadece Lafta Kalmaz

  Profaj sloganlarını hızlı bir şekilde video, internet, reklam takımı ile pazarlama silahına çevirir.

  Profaj’ı tanıyın!

  Profaj Dijital Reklam Ajansı 1000 üzerindeki müşterisi ile sahip olduğu tüm bilgi ve tecrübe ile işletmenizin dijital reklam çalışmalarının kusursuzluğu için çalışır. Genç ve dinamik ekibi dijital pazarlama ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi eksiksiz yerine getirir.

  İnternette Yeni misiniz?

  İnternet Reklamları ve Dijital Pazarlamada Profaj ile gereken tüm bilgiye sahip olun. İnternette işinizi büyütmenizi sağlayacak bilgiler, kafanıza takılanlar, merak ettikleriniz, aklınıza gelen ne varsa Profaj’da bunların cevabı hazır.

  Ramazan Dönemi Pazarlama Fırsatları Kılavuzumuz Yayında!

  Menü