Profaj ile İçerik Oluşturma

Profaj ile internet siteniz ve sosyal medya kanallarınız için zengin ve doyurucu internet içeriği edinin.

Teklif ya da bilgi alın

+90 232 320 00 40

Müşterilerinizin aradığı bilgileri onlara sağlayın!

Dijital internet sitesi ve sosyal medya içerikleri ile müşterilerinizin ihtiyacı olan bilgiyi onlara siz sağlayın.

DİJİTAL İÇERİK EDİNMENİZ İÇİN

4 TEMEL BİLEŞEN

Metinler

Sosyal Medya İçeriği

Fotoğraflar

Videolar

Google Uyumlu Metinler

Profaj içerik üretimi hizmeti kapsamında. Ürün ve hizmetlerinizi müşteri adaylarınızın aradığı şekli ile derleyerek Google ve diğer arama motorlarında üst sıralarda çıkmanızı kolaylaştıracak metin ve makaleler yazar.

Sosyal Medya İçeriği ile Güncel ve Taze Bilgi

Profaj sosyal medya yönetimi hizmeti kapsamında sezonsal trendlere ve marka kimliğinize uygun olarak sosyal medya tasarımları ve sosyal medya içeriğini aylık/ haftalık sosyal medya planları ile hazırlar.

Ürün, İşletme ve Hizmet Fotoğrafları

Profaj iş ortağı olarak çalıştığı fotoğraf studyoları ile işletmenizin web tassarımı ve sosyal medya yönetimi için gereken ürün, hizmet ve genel işletme fotoğraflarınızın çekilmesini organize eder.

Dijital Video İçeriği

Profaj ile işinizi tanıtan, ürün, hizmet ve kampanya fırsatlarını internet üzerinden etkili bir şekilde duyurmanızı sağlayan, YouTube video reklam, Instagram video reklam ve Facebook Video Reklam kriterlerine uygun ve daha az reklam yatırımı ile daha fazla video gösterimi almanızı sağlayan videolara sahip olun!

Profaj’ı tanıyın!

Profaj Dijital Reklam Ajansı 1000 üzerindeki müşterisi ile sahip olduğu tüm bilgi ve tecrübe ile işletmenizin dijital reklam çalışmalarının kusursuzluğu için çalışır. Genç ve dinamik ekibi dijital pazarlama ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi eksiksiz yerine getirir.

İnternette Yeni misiniz?

İnternet Reklamları ve Dijital Pazarlamada Profaj ile gereken tüm bilgiye sahip olun. İnternette işinizi büyütmenizi sağlayacak bilgiler, kafanıza takılanlar, merak ettikleriniz, aklınıza gelen ne varsa Profaj’da bunların cevabı hazır.

Dünyaya Açılmak İçin Etkili Pazarlama Kılavuzumuz Yayında

Menü
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this