İnternet sitenize trafik elde edin.

İnternet sitenizin trafiğini ve potansiyel müşteri sayınızı arttırın!

Teklif ya da bilgi alın

+90 232 320 00 40

Daha Fazla Trafik Daha Fazla Etki!

Profaj internet sitenizi ve sosyal medya kanallarınızı verimli internet reklamları ile daha fazla potansiyel müşteriye daha sık ulaşacek şekilde kurgular.

DAHA FAZLA TRAFİK İÇİN

4 TEMEL ÇÖZÜM

Arama Sonuçlarında En Üstte Olun!

Profaj ile işletmenizin reklamlarını ürün ve hizmetlerinizi arayan kullanıcılara ürün ve hizmetlerinizi aradıkları anda gösterin. Özenle seçilmiş alakalı anahtar kelimeler, etkili reklam metinleri ve Google AdWords reklamlarının site bağlantıları ve yer uzantıları gibi özellikleri ile daha fazla görünüm ve daha fazla ziyaretçi elde edin.

Google Görüntülü Reklam Ağı ile Heryerde Olun!

Marka bilinirliği için Google Görüntülü Reklam Ağını Kullanın. Reklam görsellerinizin Google AdWords görüntülü reklam ağı ile hedef kitlenizin ziyaret ettiği sitelerde gösterilmesini sağlayın. Sitenize daha önceden gelmiş kullanıcılara yeniden pazarlama ile daha sık görünün. Blast kampanyaları ile internetin her yerinde olun.

SEO ile Arama Motorlarından Daha Fazla Pay Alın!

Profaj sattığınız ve sizin için en karlı olan ürün gruplarına odaklanarak onları arayan kullanıcıların karşısına daha fazla çıkmanızı sağlayacak arama motoru optimizasyon çalışmalarını yapar. Profaj teknik SEO çalışması ile size ait internet sitesi ve sosyal medya kanallarını Google organik arama sonuçlarında en üst sıralara taşır.

Facebook reklamları ile daha fazla ziyaretçi

Facebook site ziyareti reklam modeli ve daha çok mobil kullanıcılara odaklanan Facebook içerik ağı reklamları ile internetin her yerinden demografik ve geçmiş internet davranışlarına göre iyi hedeflenmiş müşteri kitlelerine reklam gösterin. İnternet sitenize kaliteli ve yüksek hacimde trafik elde edin.

Profaj’ı tanıyın!

Profaj Dijital Reklam Ajansı 1000 üzerindeki müşterisi ile sahip olduğu tüm bilgi ve tecrübe ile işletmenizin dijital reklam çalışmalarının kusursuzluğu için çalışır. Genç ve dinamik ekibi dijital pazarlama ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi eksiksiz yerine getirir.

İnternette Yeni misiniz?

İnternet Reklamları ve Dijital Pazarlamada Profaj ile gereken tüm bilgiye sahip olun. İnternette işinizi büyütmenizi sağlayacak bilgiler, kafanıza takılanlar, merak ettikleriniz, aklınıza gelen ne varsa Profaj’da bunların cevabı hazır.

Dünyaya Açılmak İçin Etkili Pazarlama Kılavuzumuz Yayında

Menü
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this