Müşterilerinizin ilk aklına gelen siz olun!

Profaj internet reklamlarını işletmeniz için etkili bir pazarlama kanalı haline getirir. Marka bilinirliği için marka imajınızı ve görünümünüzü arttıran internet reklamları hazırlar.

Teklif ya da bilgi alın

+90 232 320 00 40

İnternetin Her Yerinde Olun!

Profaj marka bilinirliğinizi güçlendirmek için reklamlarınızı hedef kitlenizin olduğu her yerde gösterir.

web sitesi analizi

MARKA BİLİNİRLİĞİ İÇİN

4 TEMEL BİLEŞEN

Arama Sonuçlarında En Üstte Olun!

Araştırmalar gösteriyor ki ürün ve hizmet arayanlar güvendiği markaların arama sonuçlarında en üst sıralarda olmasını bekliyor ya da en üst sıralardaki arama sonuçlarını daha güvenilir buluyor. Müşterilerinizin gözlerindeki marka etkinizi güçlendirmek için arama sonuçlarında en üst sıralarda olun.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Google, Yandex ve Bing arama motoru optimizasyonu

Arama Motoru Pazarlaması (SEM)

Google AdWords, Yandex Direct ve Bing Ads ile reklamlar

Görüntülü Reklamlar ile akılda kalın!

Marka bilinirliği için Google Görüntülü Reklam Ağını Kullanın. Reklam görsellerinizin Google AdWords görüntülü reklam ağı ile hedef kitlenizin ziyaret ettiği sitelerde gösterilmesini sağlayın. Sitenize daha önceden gelmiş kullanıcılara yeniden pazarlama ile daha sık görünün. Blast kampanyaları ile internetin her yerinde olun.

Videolar ile marka etkileşimini arttırın.

YouTube reklamları, Facebook Video Reklamlar, Instagram Video Reklamları ile müşteri kitlenize ses ve görüntü ile ulaşın. Standart banner reklamlara göre daha fazla etki, etkileşim ve kısa sürede yüksek marka bilinirliği elde edin.

Sosyal Medya ile hayran kitlenizi büyütün!

Profaj’ın sosyal medya yönetimi ile markanızın takipçilerini arttırın. Sürekli gündeme göre özelleştirilmiş içerikler ile müşterilerinizin düzenli olarak markanızı takip etmelerini sağlayın.

Profaj’ı tanıyın!

Profaj Dijital Reklam Ajansı 1000 üzerindeki müşterisi ile sahip olduğu tüm bilgi ve tecrübe ile işletmenizin dijital reklam çalışmalarının kusursuzluğu için çalışır. Genç ve dinamik ekibi dijital pazarlama ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi eksiksiz yerine getirir.

İnternette Yeni misiniz?

İnternet Reklamları ve Dijital Pazarlamada Profaj ile gereken tüm bilgiye sahip olun. İnternette işinizi büyütmenizi sağlayacak bilgiler, kafanıza takılanlar, merak ettikleriniz, aklınıza gelen ne varsa Profaj’da bunların cevabı hazır.

Dünyaya Açılmak İçin Etkili Pazarlama Kılavuzumuz Yayında

Menü
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this