İnternette Marka Oluşturma

Yeni markanızı internet sayesinde müşterilerinizle buluşturun.

Teklif ya da bilgi alın

+90 232 320 00 40

Güçlü bir marka ile internet pazarından pay alın !

Profaj yeni işletmenizin ya da markanızın kısa sürecde internet üzerinden pay alması için Google reklamlarını, YouTube reklamlarını, instagram reklamlarını sizin için organize eder ve güçlü bir sosya medya yönetimi ile markanızın kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşması için size yardımcı olur.

web sitesi analizi

Güçlü ve Etkili Web Sitesi Tasarımı

Profaj ile işletmenizi kısa sürede tanınan bir marka haline getirmek için etkili bir internet sitesine sahip olun. Profaj tarafından mobil uyumlu olarak tasarlanan interent siteniz aynı zamanda Google gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkmanız için SEO uyumlu olarak kurgulanır. İşletmenizin kurumsal marka çizgilerini en belirgin şekilde yansıtırken müşteri adaylarınıza aradıkları bilgiye hızlı ulaşmalarını sağlayan pratik kullanım sağlar.

Google Arama Reklamları ile Üst Sıralarda Olun!

Yeni kurulan markanız ve yeni işletmeniz için Profaj Google reklamlarını başta Google AdWords arama reklamları olarak işletmenize en hızlı şekilde en etkili dönüşü getirecek şekilde kurgular. Profaj size en kısa sürede en fazla kar getiren hizmet ve ürünlerin reklamlarına yatırım yapmanızı sağlarken, reklamlarınızı mümkün olan en doğru hedef kitleye göstermek için çalışır. Böylece internette marka oluştururken satın alma sürecinde henüz araştırma halindeki müşteri adaylarına ulaşırsınız.

Sosyal Medya ile Etkileşimi Arttırın!

Profaj internette marka olmak ya da markanızı internet üzerinde güçlendirmek için markanıza uygun bir şekilde sosyal medya hesaplarınızı hazırlar, markanıza uygun çizgiler ile işletmenize uygun kapak, profil ve gönderi tasarımlarını aylık ve haftalık planlar ile hazırlar ve değişen gündeme paralel olarak sosyal medya hesaplarınızı takip eder. İşletmenizin potansiyel müşterilerinin sosyal medya üzerinden işletmeniz ile etkileşime geçmesini sağlar.

Facebook reklamları ile erişimi arttırın!

Profaj Facebook reklamlarını işletmenizin pazarlama ve satış hedeflerine uygun olarak hazırlar. Markanızın beklentilerine uygun olarak gönderi, yerel işletme, bilinirlik, potansiyel müşteri bulma, video reklamlar gibi Facebook reklam modellerini verimli bir şekilde kullanmanızı sağlar.

Profaj’ı tanıyın!

Profaj Dijital Reklam Ajansı 1000 üzerindeki müşterisi ile sahip olduğu tüm bilgi ve tecrübe ile işletmenizin dijital reklam çalışmalarının kusursuzluğu için çalışır. Genç ve dinamik ekibi dijital pazarlama ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi eksiksiz yerine getirir.

İnternette Yeni misiniz?

İnternet Reklamları ve Dijital Pazarlamada Profaj ile gereken tüm bilgiye sahip olun. İnternette işinizi büyütmenizi sağlayacak bilgiler, kafanıza takılanlar, merak ettikleriniz, aklınıza gelen ne varsa Profaj’da bunların cevabı hazır.

Dünyaya Açılmak İçin Etkili Pazarlama Kılavuzumuz Yayında

Menü
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this