Sektöre Özel İnternet Reklamları Çözümleri

Sektörünüzde deneyimli dijital reklamcılık uzmanları ile işinize özel kurgulanmış internet reklam çözümleri

Teklif ya da bilgi alın

+90 232 320 00 40

Sektörel Deneyim ve Uzmanlık

Profaj gayrimenkul, eğitim, sağlık, turizm, e-ticaret, b2b sektörlerinde çok sayıda dijital pazarlama projesi deneyimi ile işletmenize özel ve etkili internet reklam çözümleri sunar.

web sitesi analizi

SEM SEM HİZMETLERİ DİĞER BİR DEYİŞLE

ARAMA MOTORU REKLAMCILIĞI!

build

Kurulum

Profaj müşteri potansiyellerinizin yaptığı aramalara göre reklam hesaplarınızı kurar.

people

Yönetim

Profaj en fazla satış getiren anahtar kelimelere göre reklamlarınızı organize eder.

message

Raporlama

Profaj en fazla satış getiren anahtar kelimelere göre reklamlarınızı organize eder.

Sosyal Medya Takibi

Profaj sosyal medya kanallarınızı uzman ekibi ile takip eder. Gelen yorumlar, mesajlar ile ilgili sizi bilgilendirir. Markanıza uygun olarak gelen soruları yanıtlar. Böylece soru soran internet kullanıcılarını sizin için fırsata çevirir.

Sektörünüze Özel Kurgulanmış İnternet Reklamları

Profaj geçmiş dijital pazarlama projelerinde elde ettiği deneyim ve tecrübe sayesinde internet reklamlarını işinize özel kurgular. Denenmiş ve ispatlanmış başarıları sağlayan kendine özel yöntemleri ile internet reklamlarında aldığınız riski düşürür ve yatırım getirinizi arttırır.

Sektörün Dinamiklerine Uygun Sosyal Medya Yönetimi

Profaj sektörünüzün dinamiklerini, sezonsal davranışları ve arama trendlerini yakından takip ederek sosyal medyada işinize uygun, müşterilerinizin beklentilerini karşılayan içerik üretir ve paylaşır.

Sektörün Beklentilerine Uygun İnternet Siteleri

Profaj web sitenizin tasarımını sektörünüzün beklentilerine uygun şekilde yapar. İşletmenizin daha fazla talep, daha fazla müşteri, daha fazla marka bilinirliği gibi pazarlama amaçlarınıza uygun sayfa arayüzleri ve açılış sayfaları hazırlar.

Profaj’ı tanıyın!

Profaj Dijital Reklam Ajansı 1000 üzerindeki müşterisi ile sahip olduğu tüm bilgi ve tecrübe ile işletmenizin dijital reklam çalışmalarının kusursuzluğu için çalışır. Genç ve dinamik ekibi dijital pazarlama ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi eksiksiz yerine getirir.

İnternette Yeni misiniz?

İnternet Reklamları ve Dijital Pazarlamada Profaj ile gereken tüm bilgiye sahip olun. İnternette işinizi büyütmenizi sağlayacak bilgiler, kafanıza takılanlar, merak ettikleriniz, aklınıza gelen ne varsa Profaj’da bunların cevabı hazır.

Dünyaya Açılmak İçin Etkili Pazarlama Kılavuzumuz Yayında

Menü
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this