İzmir’de Sosyal Medya Ajansı: Profaj

  1. Anasayfa
  2. chevron_right
  3. Blog
  4. chevron_right
  5. İzmir’de Sosyal Medya Ajansı: Profaj

İzmir’de sosyal medya ajansı Profaj, gündemi belirleyen içeriklere imza atıyor.

Sosyal medyanın hayatımızda ve pazarlama stratejilerindeki önemi, her geçen gün artıyor. İçerik zenginliğinin yanında görsel kaygılar da öne çıkıyor. Üstelik iyi ve doğru tasarlanmış bir görsel, hedef kitlenin markaya olan saygısını beslerken, aidiyet duygusunu da pekiştiriyor.

Güncel ve kaliteli sosyal medya hesaplarından tüm takipçiler etkileniyor.

Günümüzde sosyal medyada var olmak ve hedef kitleyi etkilemek için, gündemi takip etmek kadar görsel duyulara da seslenip dikkat çekmek şart. Çünkü sadece iyi tasarlanmış görseller ilgi görüyor ve insanlar bunlara bakmadan geçemiyor. Hatta kendi kişisel hesaplarında bile paylaşıyor.

Bu yüzden markanıza dair iyi bir fikriniz ya da güzel bir haberiniz varsa ve hedef kitlenize bunu en doğru şekilde aktarmak istiyorsanız, görsel olarak da dikkat çekmek zorundasınız. İşte Profaj’ın sosyal medya ekibi, tüm bu hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için çalışıyor.

Sosyal medya sıkı takip ve disiplin gerektirir.

Profaj hedef kitlenize uygun sosyal medya stratejisi geliştirir. İşletmenize ve ürünlerinize özel içerikleri, arama trendleri ve sezonsal eğilimlere göre hazırlar. Sosyal medya hesaplarınızı; blog ve makaleler, mini videolar ve fotoğraflarla sürekli canlı tutar. Ayrıca etkileşimli sorular, özel gün paylaşımları, yarışmalar ve yaratıcı görseller ile daha fazla etkileşim almanızı sağlar. Böylece daha fazla takipçi sayısına ulaşabilir ve daha fazla etkileşim içine girebilirsiniz.

Profaj’ın sosyal medya planı…
  • Sosyal Medya Yönetimi: Profaj sosyal medya gönderilerinizi zamanında yayınlar ve takipçi sorularını cevaplar.
  • Sosyal Medya Reklamları: Facebook, Instagram, Twitter ve YouTube reklamları. Story ve video reklamları hazırlar.
  • Sosyal Medya Danışmanlığı: Markanızın yüksek etkileşim alması ve izlenmesi gerekenler için yol gösterir.
  • Sosyal Medya Tasarımı: Story, sosyal medya gönderileri, kapak tasarımları, gifler, cinemagraph ve stop motion görseller yaratır.

Profaj, sosyal medya hi̇zmetleri̇ i̇le i̇şi̇ni̇zdeki̇ eksi̇k parçaları tamamlamak için, şimdi sizi bekliyor. Sosyal medyadaki görsel tasarımlarınızın fark yaratıp hayran kitlesine ulaşmak için, Profaj uzmanlığından siz de yararlanın!

Menü
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this