Profaj, 2022 Premier İş Ortağı Statüsü Kazandı

Blog

Profaj, Google 2022 Premier İş Ortağı olarak deneyim ve bilgisini tekrar kanıtladı!

İzmir bölgesinde yer alan dijital reklam ajansı Profaj, Google Partners programında 2022 Premier İş Ortağı olarak deneyim ve bilgisini tekrar kanıtladı!

Profaj şirketinin uzmanlardan oluşan ekibi, Türkiye, UK ve USA bölgesinde, global markalar için dijital pazarlama, sosyal medya, tasarım ve video gibi konularda destek sunar. Sundukları tüm teklifleri www.profaj.com adresinde bulabilirsiniz.

Şubat ayında Google, yeni Google Partners programı kapsamında, dünya genelinde en iyi performans gösteren dijital pazarlama iş ortaklarının başarısını Premier İş Ortağı statüsüyle ödüllendirdi.

Google Partners programında, 2022 yılı için önemli değişikliklere imza atıldı. Bu değişiklikler arasında, Premier İş Ortağı olmanın önemini yeniden vurgulayan yeni ve iyileştirilmiş program şartlarının yanı sıra, Google Ads’de büyüme ve başarıyı destekleyen yeni Premier İş Ortağı avantajları yer alıyor.

“Türkiye içindeki Google İş Ortakları arasında ilk %3’lük dilime girerek Premier İş Ortağımız oldunuz. Tebrikler! Premier iş ortağımız olan şirketler; ürünlerle ilgili uzmanlıklarını iyileştirme, yeni müşterilerle bağ kurma ve mevcut müşterilerinin gelişmesine yardımcı olma konularındaki kararlılıklarıyla öne çıkıyor. Müşterilerinin dijital ortamda başarıyı yakalamasına yardımcı olan bu şirketleri desteklemekten memnuniyet duyuyoruz.”
– Davang Shah, Senior Director, Google Ads Marketing

Profaj, Google Partners programında seçkin Premier İş Ortaklarımız arasında yer alıyor. Bu program, diğer marka ve işletmeler adına Google Ads hesapları yöneten reklam ajansları ve üçüncü taraf şirketler için tasarlanmıştır. Görevimiz, şirketleri yenilikçi araçlar ve kaynaklarla destekleyip müşterilerinin dijital ortamda başarıya ulaşmasına ve büyümesine yardımcı olmaktır.

Benzer Yazılar

Menü