Profaj Bülten / Nisan

  1. Anasayfa
  2. chevron_right
  3. Blog
  4. chevron_right
  5. Profaj Bülten / Nisan

Profaj Bülten / Nisan

Blog

    Ajansımızdaki son değişiklikleri, bizi mutlu eden gelişmeleri ve bir ay boyunca en çok beğenilen işlerimizi paylaştığımız Profaj Bülten, Nisan ayında da sizlerle.

Ege Üniversitesi’nde İnternet Reklamcılığı

    Geçtiğimiz ay yayımlanan Profaj Bülten’de duyurusunu yaptığımız internet reklamcılığı eğitimi, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerinin katılımı ile gerçekleşti. Google, Youtube, Facebook ve Instagram reklamcılığı üzerine gerçekleştirdiğimiz sunumda, geleceğin reklamcıları ile hem bilgilerimizi hem de tecrübelerimizi paylaşmak bize oldukça keyif verdi. Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin tüm öğrencileri ve öğretim görevlilerine katılımları için teşekkür ederiz, bir sonraki eğitimlerde tekrardan görüşmek üzere!

İhracatta Dijital Pazarlama Fırsatları

    Nisan ayı, Profaj için eğitim ve seminerlerle dolu geçti. Bunlardan bir tanesi de İzmir Ticaret Borsası’nda gerçekleşen İhracatta Dijital Pazarlama Fırsatları Semineri oldu. İhracat yapan şirketler ve yurt dışı satışı yapmak isteyen şirket yetkilileri ile birlikte düzenlenen bu seminerde, şirketlerin yurt dışı satışlarında dijital pazarlamanın önemi ve dijital pazarlama stratejilerinin doğru kullanımı hakkında eğitimler düzenlendi.

İlgi Çeken Sosyal Medya Paylaşımları

Gittikçe güzelleşen havalar ve yazın gelişi, sosyal medya paylaşımlarımıza da yansıdı. Bu ay sosyal medya hesaplarımız daha bir canlı, daha bir renkli oldu.

İzmir Can Hastanesi Web Sitesi ve Hisar Kahve Tanıtım Filmi Yayında

    Nisan ayında ekibimizin yetenekli ellerinden bir çok güzel iş çıktı. Ancak İzmir Can Hastanesi için tasarladığımız web sitesi ve Hisar Kahve’nin çekimi ve kurgusu bize ait olan yeni tanıtım videosu bizim için Nisan ayının yeni yıldızları oldu.

Yeni İş Ortaklarımız

    Özverili çalışma ve başarılı stratejilerle işlerini birlikte büyüttüğümüz iş ortaklarımıza Nisan ayında da yenileri eklendi. Metabolik Cerrahi İstanbul, 555.com, Hisar Kahve, AKD Kids Çiğli, Park Tıp Merkezi, Mesir Macunu Festivali, Selin Atasoy Kliniği, Grace Brands ve Katal Portmarin gibi sektörlerinde öncü birçok firma dijital reklam yönetimleri için Profaj’ı tercih etti.

    Özkırlar Otomativ ,Katal Portmarin, Park Obezite Merkezi, AKD Kids Çiğli ve İnnox Denetim web tasarım ekibimizin deneyimli ellerinden çıkan yeni web siteleri ile internetteki kimliklerini güncelledi. Aynı şekilde AKD Kids Çiğli ve Park Tıp Merkezi, sosyal medya yönetim ve tasarımlarını süreçlerini de bize emanet etti.

    Nisan ayında video çözümleri için bizi tercih eden markalar ise Core Akıllı Ev, Özkırlar Otomotiv Servis, Akd Kids Çiğli, Eko Global İSG, Onlive Hotel, Maxion İnci ve  Weber oldu. Tüm yeni iş ortaklarımıza tekrardan hoşgeldin diyoruz, umarız işinizi hız kesmeden, başarıyla büyütmeye devam ederiz!

Menü
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this