Profaj ile E-Ticarette Dijital Pazarlama Trendleri Etkinliği

  1. Anasayfa
  2. chevron_right
  3. Blog
  4. chevron_right
  5. Profaj ile E-Ticarette Dijital Pazarlama Trendleri Etkinliği

E-Ticarette Dijital Pazarlamanın Önemi

Google Partners etkinlikleri çerçevesinde, “Profaj ile E-Ticarette Dijital Pazarlama Trendleri” etkinliğimizi 19 Aralık 2019 günü Hilton İzmir’de gerçekleştirdik. 

Teknolojik gelişmeler ile dijital pazarlamanın son trendleri, fark yaratan pazarlama taktikleri ve daha fazla satış getiren reklam modelleri hakkındaki deneyimlerimizi paylaştığımız etkinliğimizde yoğun bir ilgiyle karşılaştık.

e-ticarette dijital pazarlama

Google Türkiye’den Sinem Uslu Sücüllü ve Google Partners Eğitmeni Özgür Deniz Aydın’ın sunumlarıyla zenginleşen etkinliğimizde; dijital pazarlama ve internet reklamları sayesinde, işletmelerin ürün ve hizmetlerini dünya çapında ve Türkiye’de pazarlayıp satış fırsatı yakalamasına olanak sağlayan trendlerin neler olduğunu paylaştık. 

İşini büyütmek isteyen katılımcıların soruları sayesinde interaktif bir havada gerçekleşen ve e-ticaret profesyonellerini sektör temsilcileriyle buluşturan etkinliğimizde şu başlıklar üzerinde durduk:

Perakende Dünyasında Tüketici Trendleri – Sinem Uslu Sücüllü, Google Türkiye

Perakende İçin Google Reklam Çözümleri – Özgür Deniz Aydın, Google Partners Eğitmeni

Dikkat Çeken Kreatif Materyaller / YouTube – Armağan Bengi, Profaj

Profaj olarak; Türkiye’de her geçen gün daha çok büyüyen e-ticaret sektörüne katkı sağlamak için, sektör temsilcilerini profesyonellerle buluşturan eğitim etkinliklerini düzenlemeye devam edeceğiz. Sunduğumuz hizmetler, marka bilinirliğine ya da satış arttırmaya yönelik kreatif fikirlerimizle her zaman e-ticaret firmalarının yanında yer alacağız. 

Menü
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this