Profaj’da Biz Nasıl Çalışırız?

  1. Anasayfa
  2. chevron_right
  3. Blog
  4. chevron_right
  5. Profaj’da Biz Nasıl Çalışırız?

Hayatımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz ikinci yaşam alanlarımız iş yerlerimiz, bizim mutluluğumuz için çok önemli yerler. İş yerlerimiz takım arkadaşlarımız, şirket kültürü, ajans olanakları ile bizi her zaman bir adım ileriye götürebilecek yerler olabilme potansiyeline sahiptir. Kariyer yolculuğunuzda başarıya ulaşabilmek için size değer veren yerlerde çalışmak uzun vadede size çok katkı sağlayacaktır.

Reklam ajansları genelde stresli ve yoğun tempolu çalışılan yerlerdir. Özellikle 24 saat aktif olan internet reklamcılığı nedeni ile mesai kavramı da değişmiştir. Profaj olarak takımımızın kişisel hayatına zaman ayırabilmesine özen gösterdiğimiz için bitmeyen mesai saatlerinden uzak duruyoruz. Belirli mesai saatleri içerisinde çalışıp kendimize zaman ayırabilecek nefes alanları yaratıyoruz. Dijital pazarlama, sürekli değişen ve dönüşen bir alan nefes alanları ile ihtiyacımız olan yaratıcılığı da besleyecek kaynakları tüketecek vakte sahip olabiliyoruz. Google ve Facebook reklamlarında başarılı olabilmek için trendleri takip etmek çok önemli.

Çalıştığımız yerler aynı zamanda küçük bir topluluk olduğu için bu küçük topluluğa sosyal kabul aldığımızı hissetmemiz de oldukça önemli. Takımımızda reklam uzmanlarından, video editörlerine, web tasarımcılardan, grafik tasarımcılara kadar reklamcılık alanında farklı görevleri yerine getiren başarılı kişiler bulunuyor. Takım arkadaşlarımız ile kurduğumuz güçlü bağ ile birbirimizi gözetiyoruz ve birbirimize değer veriyoruz. Böylelikle herkesin sosyal kabul hissetmesine özen gösteriyoruz.

Rahatlamaya veya eğlenmeye ihtiyaç duyduğumuzda bu gereksinimlerimizi karşılayacak bir çok aracımız var. Bir yanda ekibin bir arada langırt oynadığını görürken diğer yanda başka bir grubun retro oyun makinesinde rekabete tutuştuğunu görebiliyoruz. Tüm bunlar yaşanırken masaj aletinde bir kişi rahatlamaya çalışıyor olabilir.

Profaj hanedanının koruyucusu ve kollayıcısı Esen ablamız ofis ve mutfaktan sorumlu. Esen ablamız güne başlamamıza ve öğle yemeğinden sonra rahatlamamıza yardımcı olmak için bize çay ve kahve servisi yapar. Akşama doğru aniden gelen tatlı krizine acil çözümler ile gelip bize meyve ve kendi elleriyle yaptığı tatlılardan servis eder.

Şık ve fonksiyonel ofis tasarımı sayesinde de çalışırken estetiğin tadını çıkartabiliyoruz, molalarımızda da terasımızdan İzmir’i seyredebiliyoruz. 

Çalıştığımız yerde huzurlu ve mutlu olmamız gerektiğine inanıyoruz ve birbirimizde bunu gözeterek çalışma şartlarını belirliyoruz. Profaj’da beraber çalışmak büyük bir keyif.

Menü