İnternette Satış Yapın!

İnternet reklamları ile internet sitenizi daha etkin kullanın ve daha fazla internette satış yapın!

  Teklif ya da bilgi alın

  +90 232 320 00 40

  Daha Fazla İnternette Satış Daha Fazla Kar!

  Profaj dijital reklam ajansı hizmetleri kapsamında internet sitenizin ve sosyal medya kanallarınızın verimli internet reklamları ile daha yüksek karlı yüksek hacimdeki satış getirmesi için çalışır.

  Hizmetlerinizi arayanlar için en üstte olun!

  Profaj Potansiyel müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi aradığında Google AdWords reklam sonuçlarında en üst konumlarda olmanızı sağlarken, sizin için satış fırsatı yaratan tıklanma ve gösterimleri detaylıca analiz ederek işletmenizin daha fazla kar etmesine yardımcı olur.

  Google Adwords Arama Reklamları

  Google reklam sonuçlarında en yukarıda olun!

  Google Ürün Reklamları

  Google Merchant ile ürünlerinizi fiyatları ile gösterin.

  Google Görüntülü Reklamlar ile Yüksek Etki Yaratın!

  Google Görüntülü Reklam ağı ile ürün ve hizmetlerinizi son dönem içinde aramış, hala ürün ve hizmetleriniz ile ilgili arama yapan, araştıran, internet üzerinden yorum ve bilgi okuyan, video izleyen internet kullanıcıları ile ürün ve hizmetlerinizi satın alma ihtimali olan hedef kitlelere reklam gösterin.

  Facebook Reklamları ile Hedefli Sonuç Elde Edin!

  Facebook reklamları ile ürün ve hizmetlerinizi satın alma potansiyeli olan kullanıcılara ve rakiplerinize ya da belli konulara ilgi duyan kullanıcıları hedefleyerek o kullanıcılara reklam gösterin. Facebook Carousel reklamları ile Facebook sayfalarını müşteri adaylarınız için ürün kataloğuna çevirin.

  Dinamik Yeniden Pazarlama ile Satışa Yönlendirin!

  Profaj Google, Facebook, Criteo gibi yeniden pazarlama yöntemleri ile internet sitenizdeki belli ürün ve hizmetlerin olduğu sayfaları ziyaret etmiş kullanıcılara bu ürün ve bu ürünlerdeki fırsatları hatırlatan reklamları Hürriyet, Milliyet, Sözcü gibi haber sitelerinde, portallerde ve mobil aplikasyonlar içinde göstererek satış yapma ihtimalinizi arttırır.

  Profaj’ı tanıyın!

  Profaj Dijital Reklam Ajansı 1000 üzerindeki müşterisi ile sahip olduğu tüm bilgi ve tecrübe ile işletmenizin dijital reklam çalışmalarının kusursuzluğu için çalışır. Genç ve dinamik ekibi dijital pazarlama ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi eksiksiz yerine getirir.

  İnternette Yeni misiniz?

  İnternet Reklamları ve Dijital Pazarlamada Profaj ile gereken tüm bilgiye sahip olun. İnternette işinizi büyütmenizi sağlayacak bilgiler, kafanıza takılanlar, merak ettikleriniz, aklınıza gelen ne varsa Profaj’da bunların cevabı hazır.

  Dünyaya Açılmak İçin Etkili Pazarlama Kılavuzumuz Yayında

  Menü