E-ticarette Sektörün Profesyonellerini Buluşturduk

  1. Anasayfa
  2. chevron_right
  3. Blog
  4. chevron_right
  5. E-ticarette Sektörün Profesyonellerini Buluşturduk

Google Partners etkinlikleri çerçevesinde “Profaj ile E-Ticarette 2019 Dijital Pazarlama Trendleri” etkinliğimiz, 20 Aralık 2018 günü İzmir Bayraklı Tower’daki Workinton’da gerçekleşti. E-ticarette ciro artıracak çözüm yollarının sunulduğu etkinliğe katılım yoğun oldu.

e-ticarette dijital fırsatlar

Dijital pazarlamada teknolojik gelişmeler ve son trendler, fark yaratan pazarlama taktikleri ve daha fazla satış getiren reklam modellerinin incelenip tartışıldığı etkinlikte, işini büyütmek isteyen katılımcılar günler öncesinden yerini ayırttı.

E-ticaretin önemli isimlerinden N11, Glopark ve Google’dan yöneticilerin ve eğitmenlerin sunumlarıyla zenginleşen etkinliğin, büyük bir ilgi gördüğünü belirten Profaj Kurucu Ortağı Aylin Bengi; İzmir’de bir kez daha e-ticaret profesyonellerini, sektör temsilcileriyle buluşturdukları için mutlu olduklarını dile getirdi.

e-ticarette dijital fırsatlar

“E-ticarette Dijital Fırsatlar Etkinliklerimiz Devam Edecek”

Aylin Bengi; “Türkiye’de her geçen gün büyüyen e-ticaret ekosistemine ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla sektör temsilcilerini böyle bir etkinlikte bir araya getirmekten gurur duyuyoruz. Firmalar, dijitalleşme süreçlerinde ihtiyaç duydukları A’dan Z’ye her konuyu ve konuşmacıyı bu tip etkinliklerde bulma ve dinleme şansını yakalıyorlar. Biz de Profaj olarak, sunduğumuz hizmetlerle tüm bu dijitalleşme süreçlerinin merkezinde yer alıyoruz. Ayırca düzenli eğitimlerimizle markaların bu sürece daha kolay adapte olmalarına da destek oluyoruz. E-ticaret firmalarına yönelik ücretsiz etkinliklerimiz devam edecek” dedi.

e-ticarette dijital fırsatlar

Google’dan Özgür Deniz Aydın’ın, “AdWords Reklamları ve Fark Yaratan Optimizasyon Önerilerini” anlattığı ilk oturumda, dijitalleşen dünyada tüketiciyi yakalama konusundaki verilere yer verilirken, önemli ipuçları da katılımcılarla paylaşıldı.

Profaj İş Geliştirme Müdürü Armağan Bengi’nin, “Dikkat Çeken Kreatif Materyaller, Görüntülü Reklam Ağı ve Sosyal Medya” konulu sunumundan sonra N11’den Aykut Baskın ise “Çok Kanallı Pazarlama” üzerine deneyimlerini paylaştı. Aykut Baskın, çoklu pazaryerlerinde satış ve raporlamanın nasıl yapılmasına gerektiğine dikkat çekti.

e-ticarette dijital fırsatlar

Glopark’tan Gönen Girgin’in “E-Ticarette Otomasyon ve Hızlı Entegrasyon Araçları” konulu sunumu ile sona eren etkinlik, işlerini e-ticarette büyütmek isteyen katılımcılardan tam not aldı.  

e-ticarette dijital fırsatlar

Menü
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this