Google Adwords Reklamları İzmir

  1. Anasayfa
  2. chevron_right
  3. Blog
  4. chevron_right
  5. Google Adwords Reklamları İzmir
Google Adwords Reklamları

Dijital dünya artık herkesin kabul ettiği gibi günümüzde fazlasıyla önem taşımakta. Google Adwords reklamları da bu dijital dünyada, satış fırsatlarını bulmak ve hatta satışları birkaç katına çıkarmak, marka bilinirliğini arttırmak için önemli bir araç olarak yer alıyor.

İzmir’de Google Adwords Reklamları

İzmir ise gelişen ticari yapısı ve büyüyen ekonomisi ile artık dijital dünyada yerini almaya başlıyor. İzmir içerisinde Google Adwords reklamı verenler önemli artış gösterirken, markalarını büyütüp, ciro hacmini arttıran Google Adwords reklamları ile İzmir reklam verenleri, dijital mecrada var olmanın önemini her geçen gün daha iyi anlıyor.

Google Adwords sayesinde dilediğiniz günlük bütçeyi belirleyebilir ve belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz günlük veya aylık bütçeler ile isterseniz sadece İzmir, isterseniz farkılı şehir veya ülkeler için lokasyon hedeflemeleri yapabilirsiniz. İsterseniz de tüm Türkiye olarak hedefleme yaparak, daha büyük bir çapta satışlarınızı arttırabilir ve marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Adwords sayesinde İzmir’den çıkıp tüm Türkiye ve hatta yurt dışının markanızı bilmesini sağlayabilir, ürün ya da hizmetlerinizi bu yerlere sunabilirsiniz.

Bunun yanında yapılacak artı bir hedefleme yöntemi ile Google Adwords reklamları sayesinde İzmir’de olmayan ama İzmir ile ilgilenen internet kullanıcılarına bile erişebilirsiniz.

Google Adwords’te İzmir ile ilgili olan aramaları yakaladıktan sonra kullanabileceğiniz diğer yol da, Adwords’te görüntülü reklamları kullanmak olacaktır. Yine aynı şekilde belirlediğiniz bütçe ile internet kullanıcılarını gezindiği web sitelerinde de yakalayabilirsiniz. Görüntülü reklamlarda, reklamları gösterdiğiniz için ücretlendirilmezsiniz. Eğer kullanıcı görüntülü reklamınıza tıklarsa ücretlendirilir ve bütçenizden ancak o zaman düşer. Böylece Adwords reklamları ile İzmir’de sitenizi daha önce ziyaret etmiş olanlara reklamlarınızı göstermeye devam eder yeniden tıklama almazsanız bütçenizden düşüş de yaşamazsınız. Markanızın hedef kitlesindeki kişiler sitenizi daha önce hiç ziyaret etmemiş olsa bile Adwords görsel reklamları ile hedefleyebilirsiniz.

Siz de İzmir markanızın isterseniz sadece kendi bölgenizde isterseniz tüm Türkiye’de bilinir olması için hemen Google Adwords reklamlarına başlayın. 

Menü
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this