Profaj, Google Adwords Destek Günleri’ne Dome İstanbul’da Katıldı

  1. Anasayfa
  2. chevron_right
  3. Blog|Etkinlikler
  4. chevron_right
  5. Profaj, Google Adwords Destek Günleri’ne Dome İstanbul’da Katıldı

 

 

Google reklamların yayınlanması, onaylanması ve politikalara uygun hale getirilmesi için Google Avrupa ofisi, daha hızlı ve en doğru süreçleri Google Türkiye kampüsü olan DOME İstanbul’da partnerleri ile paylaşıyor.

Google Merkez İrlanda ofisinden bizlere gelen bir davet ile bugün Google Adwords Destek Günleri etkinliğine katılma fırsatını elde ettik.

AdWords ile ilgili yenilikleri, en verimli optimizasyon modellerini, sorun çözme süreçlerini ve reklam/alışveriş politikaları ile ilgili düzenlediği Google Adwords Destek Günleri etkinliğine bugün ekibimizden Dijital Reklam Hesap Yöneticisi Alp Koşar katıldı.

Profaj Dijital Reklam Hesap Yöneticisi Alp Koşar

 

Etkinliğin sonuna doğru yapılan mini bir yarışma ile Alp Koşar, katılımcılar arasından en fazla puanı alarak Google’dan birincilik ödülü olarak bir çanta kazandı.

Google AdWords reklamları ile ilgili her türlü destek kanallarını nasıl daha verimli bir şekilde kullanabileceğimiz, Google reklamlarında meydana gelen her türlü soru veya sorun çözme hızımızı ve becerilerimizi geliştirme fırsatı bulduğumuz bu etkinliğe katılmak bizim için çok değerliydi.

Menü
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this