İnternet Akademisi Açılıyor

  1. Anasayfa
  2. chevron_right
  3. Blog
  4. chevron_right
  5. İnternet Akademisi Açılıyor

Dijital pazarlama iletişiminin çeşitli mecralarında yaptığı başarılı kampanyalarla dikkat çeken, kreatif tasarımlardan internet reklam projelerine kadar binlerce pazarlama projesine imza atan Google Premier Partner Ajansı Profaj, yepyeni bir projeyi daha hayata geçiriyor. Profaj ekibinin uzun yıllara dayanan deneyimlerinden güç alan İnternet Akademisi açılıyor.

Dijital pazarlamanın ve internet reklamcılığının ne olduğunu merak edenler için kurulan

İnternet Akademisi’nde Profaj’ın uzman eğitmenleri, sektörel deneyimlerini ve bilgilerini paylaşıyor.

Çağımızın mesleğinde kendisine yer arayanların, üniversite öğrencilerinin, yeni mezunların ve kurumsal şirketlerin katılımlarına açık olarak düzenlenen eğitimler, uygulamalı olarak Profaj’ın İzmir’deki merkez ofisinde düzenleniyor.

Google Ads, Facebook Ads, Instagram ve YouTube reklamları gibi ana başlıklarda gerçekleşen eğitim programları hakkındaki detaylara, eğitim konularına ve tarihlerine İnternet Akademisi’nin web sitesi üzerinden ulaşılabiliyor ve kayıt yapılabiliyor.

“Dijital pazarlamada eğitim şart” sloganıyla yola çıkan İnternet Akademisi, dijital pazarlama konusunda uzmanlaşmak, kariyer sahibi olmak ve internet dünyasına harika bir başlangıç yapmak isteyen katılımcılarını bekliyor. 

Eğitimleri incelemek ve kayıt olmak için www.internetakademisi.com

Menu
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this